AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2018-01-15 16:58:42 Yeni başsavcı göreve başladı 2018-01-14 13:43:02 Bugünde ben protesto ediyorum oy kullanmaya gitmiyorum 2018-01-13 16:38:20 Sahte turşuyla mücadele edilecek 2018-01-12 18:10:38 Çubuk kaymakamı çenet; ankara kalkınma ajansı katip üyeliğine seçildi 2018-01-12 17:20:04 Çubuk'ta trafik kazası 13 yaralı 2018-01-12 17:04:51 Kaymakam çenet; fide üreticileriyle buluştu 2018-01-12 16:51:34 Kaymakam çenet gazeteciler gününü kutladı 2018-01-10 20:38:21 Milli eğitimde faturayı hizmetliye kestiler

Mustafa aydos; milletimizde güven duygusu kaybolmuştur

İYİ PARTİ ÇUBUK KURUCU İLÇE BAŞKANI
02 Ocak 2018 Salı 13:59:01

  

MUSTAFA AYDOS  MİLLETİMİZDE GÜVEN DUYGUSU KAYBOLMUŞTUR

 

İYİ PARTİ Çubuk kurucu başkanı Mustafa Aydos İYİ PARTİ  tanıtım toplantısında yaptığı  konuşmasında şunları söyledi.” Söz konusu vatan olunca gerisi teferruattır sözünü ilke edinerek ülkemizin birliği, dirliği ve beraberliği için vatandaşlarımız arasında Türk, Kürt, Alevi, Sünni hiçbir ayırım yapmadan elele verip ülkemiz ve milletimiz için çalışmak üzere yola çıkan İYİ PARTİ Genel Başkanı Sayın Meral Akşener hanımefendi ve arkadaşlarına bu yolda yoldaş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

  Siyaset önemli bir iştir. Çünkü siyasetçiler üllkenin ve milletin idaresinin sorumluluğuna talip insanlardır. “İYİ  P>ARTİ” ve diğer partiler gibi kurulmuş ülkemizin idaresine talip yasal bir siyasi partidir. Yıllardır bir parti tarafından idare edilmekte olan ülkemizin ve milletimizin pek çok iç ve dış problemleri vardır.

  Son yıllarda partilerin tutumları sebebiyle milletimiz kutuplaşmıştır. Bu çok tehlikeli bir durumdur. Milletimizin bu ortamdan acilen kurtulmaya ve iyileşmeye ihtiyacı vardır.Milletimizdeki güven duygusu kaybolmuş, herkes korkar hale gelmiştir. Taraf olmayan bertaraf olur, benden olmayanın canı çıksın anlayışı hakim olmuş, gelir dağılımı bozulmuş, fakir daha fakir,zengin daha zengin olmuştur. Haksız kazançlar artmış,rüşvetin açmadığı kapı kalmamış, devlet otoritesi zaafa uğramıştır.

   Adaletin terazisi bozulmuş hakkı tartamaz olmuştur. Ülkemiz büyük bir ihanete uğramış devletimizin kurumları sarsılmış, kardeşlik duygumuz zedelenmiştir. Yipramış devlet kurumlarımıza itibarını iade etmek,zayıflamış ve yok olmaya yüz tutumuş, dayanışma ve kardeşlik ruhumuzu yeniden canlandırmak bir ihtiyaçtır ve “İYİ PARTİ” bu ihtiyaca binaen kurulmuştur.

Bunu başarmak “İYİ PARTİ”nin en önemli hedefidir.

Dış güçlere karşıfarkylılıklarımıza rağmen birbirimize güvenmek zorundayız. Devletimizin bekası bu kardeşliğin yansıtılmasına bağlıdır. Kin öfke ve nefretin yerine dostluk ve kardeşliğin yeşermesi için İYİ PARTİ kurulmuştur.

  Milletimiz kavgalardan,kutuplaşmalardan bıkmış usanmıştır. Hangi siyasi görüşten olursa olsun mulletimizi bu ülkenin köy kasaba ve şehirlerinin sokaklarında kavga etmedin mutlu yaşatılması için İYİ PARTİ kurulmuştur.

  Milletimiz tarih içinde pek çok badire atlatmış iç ve dıştan gelen pek çok tehlikenin üstesinden gelmiştir.İçinde bulunduğu bu sıkıntılı durumun üstesinden gelecektir. Bunun için birbirimize güvenmek zorundayız.”İYİ PARTİ” milletimizin kardeşlik ruhunu yeniden diriltecek,ortaya çıkaracaktır. İYİ PARTİ bunun için kurulmuştur.

 İYİ PARTİ’nin Çubuk İlçe yöneüticileri olarak Çubuk’lu hemşehrilerimizi İYİ PARTİ çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz. İlçemiz hakettiği hizmetlerden mahrum bırakılmıştır. Hemşehrilerimizin haklarının savunucusu olacağız. İlçemiz hakettiği hizmetlerin gelmesi için gece gündüz çalışacağız ve Allah’ın yardımıyla bunu başaracağız.

Biz buna inanıyoruz. Hemşehrilerimizinde bize inanmasını istiyoruz.

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 131  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Mustafa aydos; milletimizde güven duygusu kaybolmuştur / 2018-01-02 13:59:01
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler

Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 4
Bugün toplam         : 2268
Toplam ziyaretçi     : 3482718

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş