Çubukspor eski yöneticileri kulübün vergi borçlarını ödediler

  

ÇUBUKSPOR ESKİ  YÖNETİCİLERİ KULÜBÜN TÜM BORÇLARINI TEMİZLEDİ

İlçemizin önemli spor klübü Çubukspor uzun yıllardır vergi ve diğer borçları nedeniyle profesyonel liglerden, amatör liglere kadar süren olumsuz gelişmeler yaşadı.
Bu gelişmelerinde etkisi ile Çubukspor Klübünün isminin değişmesi ve Çubukspor 1959 almasına neden olmuştu.
Geçtiğimiz hafta içinde biraraya gelen Çubukspor Eski Başkanları ve yöneticileri 321.000 lira üzerindeki vergi borcunu ödeme konusunda prensip kararı aldılar.
Yapılan tebligat ve uyarılardan sonra vergi borçlarının yeniden yapılandırılması kanunundan yararlanarak borcun peşin olarak ödenerek kapatılması hususunda çalışma başlattılar.

"Çubukspor eski Başkanlarından İlhami Taşkesti ve Selami Aktepe önderliğinde Çubuk ilçe Vergi Dairesi Müdürü Atilla Şahin ile bu konuda bir görüşme yaparak ilçe Vergi Dairesi Müdürünün ve çalışanlarının yaptığı fedakar, hızlı bir çalışma sonucu yapılandırılan meblağ belirlendi.
Cuma günü yeniden bir araya gelen Çubukspor Eski Başkan ve Yöneticilerinden İlhami Taşkesti, Selami Aktepe, Hamza Aydoğdu, Ümit Polat, Ali Zor, Satılmış Çolak, Deda İncesu, Ömer Aydın, Adem Tuğluca, Ünal Öztürk, Sabri Koca, Bahri Şahin, Ömer Aras, Hasan Şan, Cafer Erdoğmuş, Cemal Tokmak, Ahmet Demir, H.Ömer Tiftikçi, Salih Yiğiner, Bilal Erkan, Dursun Korkmaz, Abdullah Gündoğdu, Bahattin Coşkun ve Ünal Ergin klübün vergi borçlarını peşin olarak ödeyerek Çubukspor'un üzerinde uzun yıllardır süre gelen sıkıntıların birikmesine sebebp olan bu sorunu çözüme kavuşturdurlar. 

habercubuk.com sitesinden 19.05.2019 tarihinde yazdırılmıştır.