Çubuk ak parti ilçe danışma toplantısı yapıldı

 AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ  İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Çubuk Ak Parti nisan ayı ilçe danışma toplantısı Halk Eğitim merkezi salonunda geniş katılımlı olarak yapıldı.

Genişletilmiş İlçe Danışma toplantısına İl koordinatörü Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Şerife Tangürek, Ak Parti Çubuk İlçe Başkanı Baki Demirbaş, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, İlçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları. kadın kolları üyeleri, meclis üyeleri. STK Temsilcileri, muhtarlar, Ak Parti mahalle temsilcileri partililer ve basın mensupları katıldı.

BAKİ DEMİRBAŞ

GÜNEŞ MOTEL VAKIASI GİBİ MİLLETVEKİLİ KİRAYA VERİYORLAR

Açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş yaptı.Baki Demirbaş yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanımızı seçtirmemek  adına  ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyorlar. Geçmişteki güneş motel vakıası gibi  milletvekili kiraya veriyorlar.

Demirbaş”Nisan ayı ilçe danışma toplantısını 24 haziran seçimleri dolayısıyla bu toplantımıza STK temsilcilerini ve muhtarlarımızıda davet ettik. 24 Haziran seçimlerine ilişkin teşkilat olarak çalışmalara başladık.

MHP genel başkanı Devlet Bahçelinin 26 Ağustos erken seçim startı üzerine


 Cumhurbaşkanımızın Devlet Bahçeli ile görüşmesinden sonra 24 Haziran’da erken seçim kararı alındı.Ülkemiz hepinizin bildiği gibi 15 Temmuzda karanlık bir gece yaşadı. Hain darbe girişimi Cumhurbaşkanımızın ve halkımızın girişimleri ile bastırılmış. Milli iradeye yapılmış bir saldırı.

24 Haziran seçimleri önemli bir seçim. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı %50 1 alınması gereken bir seçim.24 Haziranda yapılacak seçimlerde ne gibi değişikliklerin yapılacağını iyi bilmemiz ve vatandaşlara iyi anlatmamız gerekmektedir. Cumhur ittifakı kuruldu. İttifak MHP ile Ak Parti arasında  Cumhurbaşkanlığı ittifakı için yapılan bir ittifaktır. Bu ittifak topyekün bir ittifak değil. Milletvekilliği için ayrı ayrı oy kullanacağız.

Karşı tarafta ittifak kurmak istiyorlar ama, kuramıyorlar.Gayeleri sadece Cumhurbaşkanımızı seçtirmemek adına ne yapılması gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorlar.  Onbeş vekili birilerine ödünç kiraya verilerek mecliste kendi partilerinin koltuklarında oturarak değişik yollar deneniyor. Güneş motel vakıası.

Çubuk Ak Parti teşkilatı 24 Haziran seçimlerine sandık kurullarıyla gençlik kolları ,kadın kolları meclis üyeleri %70’lik oyu,%90’lara taşıyarak Ankara’da ve Türkiye’de en yüksek oyu alacaktır. İlçe teşkilatı olarak MHP ilçe teşkilatı ile ittifakı değerlendirdik.  Seçim çalışmalarına başladık. Bu arada inşallah bu dönem kendi bölgemizden bir vekilimizi çıkaracağız. Şimdiden 24 Haziranda yapılacak olan seçim Milletimize  ve memleketimize , ilçemze hayırlı olur.” dedi.

Toplantıda söz alan Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan belediye çalışmaları ile ilgili olarak slayt gösterili bilgi verdi.

 

 

habercubuk.com sitesinden 20.05.2019 tarihinde yazdırılmıştır.