El sıkıştılar

  

                                       EL SIKIŞTILAR

 

Çubuk   Y ıldırım Beyazıt Dernekler Federasyonu ile  Yıldırım Ahalisi dernek yöneticileri  yemekte bir araya geldi.

Bir araya gelen Yıldırım Beyazıt Dernekler Federasyonu ve Yıldırım Ahalisi Dernek başkanları  el sıkışarak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yemeğe  Çudefe üye olan  Uluağaç,Nusratlar,Yeşilkent, Kızılören Y.Aydoğan, ve Çubuk platformu dermek başkanları katıldı. Yemeğe katılan dernek yöneticileri kendilerini kısaca tanıttılar.  Yıldırım Beyazıt Dernekler Federasyonu Başkanı  Ramazan Akpınar ve Yıldırım Ahalisi dernek başkanı Raşit Özbey yaptıkları konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Çubuk’a hizmet için dernekler olarak birlik içerisinde çalışırsak ilçemize daha çok hizmetin gelmesini sağlarız dediler.

  Toplantıya katılan Hasan Pala’da yaptığı konuşmada” Hepimizin tek gayesi var doğup büyüdüğümüz ilçemize hizmet etmek.  Hizmetler de kişisel bazdan ziyade sivil toplum kuruluşları aracılığı ile daha verimli olmaktadır. Onun için derneklerimiz birlik ve beraberlik içerisinde olduğu takdirde  çok büyük hizmetlerin yapılacağı inancındayım” dedi.

 Çubuk eski Belediye Başkan yardımcısı Şükrü Acıelma’da yaptığı konuşmada toplantıya katılan arkadaşlara teşekkür etti. Hepimiz buraya ilçemize daha iyi nasıl hizmet edebiliriz gayesiyle bir araya geldik. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz t takdirde ilçemize alamayacağımız hizmet kalmaz” dedi.

RAŞİT ÖZBEY

NEDEN OLMASIN

 

Toplantıda  gazetecilerin  Çudef’ten ihraç edilen Yıldırım Ahalisi Derneğinin Yıldırım Beyazıt Dernekler Federasyonuna katılacağı söyleniyor sorusuna “Neden Olmasın” dedi. Özbey İlçemize ve bölgemize daha iyi hizmet yapabilmek için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız lazım. Bu konuyu yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte görüşerek karar verebiliriz. Benim  başkan olarak şahsi bir şey söylemem doğru olmaz” dedi.

 

ÖMER TİFTİKÇİ

BERABER ÇALIŞALIM

Toplantıya katılan Dumlupınar mahallesi Muhtarı Ömer Tiftikçi yaptığı konuşmada” mahalle muhtarları olarak dernek başkanları ile birlikte çalışmamız lazım. Beraber uyum içerisinde çalışırsak   bölgelerimize daha çok hizmet alacağımız inancındayım dedi.

 

RAMAZAN AKDEMİR

MAKAM MEVKİDE GÖZÜMÜZ YOK

Yıldırım Beyazıtlılar Dernekler Federasyonu başkanı Ramazan Akdemir’de yaptığı konuşmada “makam ve mevkide gözümüz yok “dedi. Çudef 44 derneğin birleşmesiyle kuruldu. Birçok dernek var. Bizim amacımız ayrımcılık yapmak değil, rekabet ortamı yaratmak. Makam ve mevkide gözümüz yok. Bizler Ankara’da görev yaptığımız için üst bürokrasi ile  ilişkilerimiz gayet iyi. Bu ikili ilişkileri daha iyi ve verimli bir şekilde kullanarak ilçemizin sorunlarını çözmeyi istiyoruz. Çudef’i ziyaret ettik. Çubuk’a gönülden hizmet

ŞUAYİP YAMAN

BÖLGEMİZDEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARALIM

Çubuk Platformu Başkanı Şuayip Yaman yaptığı konuşmada” Biz çalışanın yanındayız.  Birlik, beraberlik ve arkadaşlık ortamını oluşturmalıyız. Bölgemizden bir milletvekili çıkarmalıyız.

ŞÜKRÜ ACIELMA

KAMUDA ÇALIŞIYORUM

Çubuk eski belediye başkanı Şükrü Acıelma’ya basın mensupları tarafından  Çubuk’ta önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olacağınız söyleniyor bu konuda ne diyorsunuz? Sorusuna Acıelma şu anda devlet memuruyum. Bu konuda herhangi bir şey söyleyemiyorum dedi.

 

habercubuk.com sitesinden 21.05.2019 tarihinde yazdırılmıştır.