Çubuk "iyi parti" tanıtım toplantısı yapıldı

                                       İYİ PARTİ TANITIM TOPLANTISI  YAPILDI

   

         Çubuk   İYİ  PARTİ  teşkilatı ilk toplantısını Saklı Bahçede gerçekleştirdi. Çubuk İYİ PARTİ kurucu  başkanlığına atanan Mustafa Aydos başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İYİ PARTİ Ankara İl Başkanı Dr. Mesut Özarslan , İl yöneticileri,  İYİ PARTİ Akyurt ve Pursaklar ilçe başkanları ve yeni oluşturulan Çubuk İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İyi Parti Çubuk teşkilatı kurucu başkanı Mustafa Aydos yaptığı konuşmada ilçe teşkilatının kuruluşu ile ilgili bilgi verdi. İlçe teşkilatının kurulmasında genel merkezden herhangi bir maddi destek almadıklarını ilçeteşkilatının oluşturulmasını yönetim olarak karşıladıklarını belirtti.

 

Ankara İl başkanı DR. Mesut Özarslan’da yaptığı konuşmada İYİ PARTİ olarak teşkilatlar kuruluşlarını kendi imkanları ile gerçekleştirmiştir. Arkadaşlarımızın özverileri ile teşkilatlarımız kurulmaktadır. Toplantıya katılan  katılımcılardan birinin Çubuk kendi bölgesinden bir milletvekili görmek istiyor bu konuda söz veriyormusunuz sorusuna ise il başkanı bu konuda söz veremem. Çünkü o gün geldiğinde temayül yoklamaları yapılacak. Bu yoklamalarda hak eden adaylarımızı göstereceğiz dedi.

Yapılan istişare toplantısında  yönetim kurulunda yer alan üyeler kendilerini tanıttı. Yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıtmasının sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.       

İLÇE YÖNETİM KURULU LİSTESİ   

   

habercubuk.com sitesinden 17.12.2018 tarihinde yazdırılmıştır.