AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2018-04-21 21:53:19 El sıkıştılar 2018-04-21 16:09:23 Fatma özköse 10. kişisel sergisini açtı 2018-04-17 16:22:09 Çubuk'ta endemik şakayık çiçeğine rastlandı 2018-04-17 16:02:11 Keçiören ak parti ilçe başkanı özek'in açıklaması 2018-04-16 19:44:49 Çobanlık ekmek kapıları oldu 2018-04-16 12:37:26 Engelli kardeşlerin hayali gerçek oldu 2018-04-16 12:24:50 Reklam tabelasına sıkışan güvercini itfaiyeciler kurtardı 2018-04-14 20:32:05 Kınacı muhtarları dinledi

Çubuk ,mhp'den ak partiye "karakter" tepkisi

ÇUBUK
27 Ocak 2018 Cumartesi 16:19:11

  

   MHP'DEN AK PARTİ'YE "KARAKTER" TEPKİSİ

  Çubuk  Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen Esenboğa ve çevre mahalleleri esnaflarının sorunlarının dinleneceği toplantı tartışma konusu oldu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe başkanlığı, toplantının belediye başkanı değil de, AK Parti ilçe başkanı tarafından yönetilmesini uygun bulmadığına dikkat çekti. Yaptığı bir basın açıklaması ile toplantının siyasi şova dönüştüğünü ileri süren MHP İlçe başkanlığı, AK Parti ilçe başkanı Baki Demirbaş’ın bir esnafa sarf ettiği “Senin konuşman için karakterin olması lazım” sözüne tepki göstererek şöyle cevap verildi: “Karakter insan yapısında ki en önemli unsurdur ve tartışmaya açık bir konu asla ve asla değildir !!! İlçe yöneticilerimize karakter soruşturması yapmak ne belediye başkanının ne de ilçe başkanının haddine değildir. Öyle ki ülkücü harekete mensup her bir bireyin mazisi de karakteri de sağlamdır ve tartışma konusu asla olamaz!”

 

MHP İlçe Başkanlığı’ndan yapılan basın açıklaması şöyle:

Esenboğa Mah. Ve çevre Mah. Esnaflarının sorunlarının giderilmesi amacı ile yapılan toplantıya belediye başkanı Dr. Tuncay Acehan’ın başkanlık etmesi gerekirken AKP ilçe başkanı Baki Demirbaş’ın başkanlık etmesini şaşkınlık ile karşılamaktayız.

Yapılan toplantıda belediye başkanı ile AKP ilçe başkanının mahalle esnaflarını azarlama, söz hakkı vermeme, konuşan esnafa ise hakaret etme cüretine kadar uzanan diyaloğu esefle kınıyoruz. Ülkemizin birlik beraberliğe en çok ihtiyacı olduğu bu günlerde iktidar partisinin belediye başkanı ve ilçe başkanının milletimize ve yerel halkımıza karşı takınmış olduğu alaycı dili ve üslubu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Toplantının konusu olan esnaf sorunlarını öğrenmek yerine, söz hakkı dahi tanımayan ve buna rağmen güç bela söz alabilen esnaflarımıza cevap vermemekle beraber “Senin konuşman için karakterin olması lazım” diyen AKP ilçe başkanı Baki Demirbaş ve yönetim kurulu üyelerine ve toplantıya başkanlık etmesi beklenen fakat etmeyen ya da edemeyen belediye başkanı Tuncay Acehan’a açık çağrımızdır! Yerel yönetimler ilçesinde yaşayan vatandaşların sorunlarını çözmekle mükelleftir. Halkın rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamını tahsis etmektir. Devletimizin projesi olan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa külliyesini ne yazık ki “Üniversiteyi ben getirdim benim sayemde ekmek yiyip rant sağlıyorsunuz’’ diyerek egosunu tatmin etmek isteyen fakat esnaflarımıza karşı büyük bir ayıp işleyen belediye başkanına hatırlarız ki rızkı veren hüdadır

Karakter insan yapısında ki en önemli unsurdur ve tartışmaya açık bir konu asla ve asla değildir !!!

İlçe yöneticilerimize karakter soruşturması yapmak ne belediye başkanının ne de ilçe başkanının haddine değildir. Öyle ki ülkücü harekete mensup her bir bireyin mazisi de karakteri de sağlamdır ve tartışma konusu asla olamaz!

Milliyetçi hareket partisi olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında esnaflarımızın ve halkımızın her bir sıkıntısını her kulvarda ne pahasına olursa olsun dile getirmeye devam edip sürecin takipçisi olacağız!

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Saygılarımızla

Milliyetçi Hareket Partisi Çubuk İlçe Başkanlığı

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 292  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Çubuk ,mhp'den ak partiye "karakter" tepkisi / 2018-01-27 16:19:11
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler

Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 5
Bugün toplam         : 495
Toplam ziyaretçi     : 3751672

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş