AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2019-02-14 22:01:18 Mansur yavaş gönüllüleri skm açılışına davet 2019-02-14 21:41:16 Ak parti'de işler karıştı 2019-02-10 21:42:07 Ak parti'de muhtemel meclis listeleri çarpışıyor 2019-02-06 16:09:17 Can kaderoğlu adaylığını açıkladı 2019-02-06 13:47:32 Seçim koordinasyon merkezinin açılışına davet 2019-01-30 15:10:30 Acehan arsa ihalesini iptal etmeli 2019-01-25 20:01:07 Çubuk'ta mansur yavaş rüzgarı 2019-01-21 16:30:56 Süleyman haksever belediye başkan adaylığını açıkladı

Çankaya; kendimizi kurban etsek haklarını ödeyemeyiz

MHP ÇUBUK İLÇE BAŞKANI
11 Şubat 2018 Pazar 19:38:03

 MHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya

 

KENDİMİZİ KURBAN ETSEK HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ

 

    MHP Çubuk İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Mehmetçiğe Kurban Olsun”adlı proğram büyük bir katılımla Atatürk parkında yapıldı. Çubuk İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet’inde katıldığı programa Ak Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, Eski Sağlık bakanı Halil Şıvgın, Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı H.Hüseyin Karakuş, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları başkanı Rıdvan Doğan, Çubuk Müftüsü, Çudef Başkanı Recep Taş Ak Parti ve MHP belediye Meclis üyeleri Çubuk Alperen Ocağı Temsilcileri, Çubuk Ülkü  Ocağı temsilcileri sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende açılış konuşmasını MHP ilçe Başkanı Ali Çankaya yaptı. Çubuk İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet’te günün mana ve ehemmiyetini belirten konuşmasından sonra kurban kesimine geçildi.  Mehmetçiğe Kurban Olsun adlı proğram çerçevesinde 80 hayvanın kurban edildiği belirtildi.

MHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya törende yaptığı konuşmada;

 

 

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü , milletimizin huzur ve refahı için toprağa düşmüş şehitlerimiz , ve silah altında bağımsızlığımızı koruyan Türk-İslam aleminin son kalesi , son umudu , peygamber ordusu , mazisi şan ve şerefle dolu tarihe altın harflerle bir geçmiş yazdıran Mehmetçiklerimiz adına toplu kurban kesimi yapacağız, Vatana kurban olanlar için elbette okyanusta bir damla olacaktır.

Değil kurban kesmek , kendimizi kurban etsek, yine de haklarını ödeyemeyiz. Her biri birbirinden kıymetli olan , şehitlerimizin kanı ,elbette yerde kalmayacak ve kalmıyorda. Dün Elbab’da Bugün Afrin’de, yarın Münbiç’te , mücadelemiz son nefer son nefes ve son damla kana kadardır.

Genel Başkanımızında belirttiği üzere bozkurtlar her zaman bu vatan için can verir ve vermeyede hazırdır.
Savaşa hayır savaş bir halk sağlığı sorunudur söylem ve eylemlerle Türk devletinin ve askerinin terörle mücadelesine gölge düşürmeye çalışanlar sulandırmaya çalışanlar terör örgütlerinin saldırılarında katliamlarında sessizdir şehitlerimiz için tek bir kelamları dahi yoktur .

Bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet içerisinde olanlar , gün gelecek , bir bir hesap vereceklerdir.
Güzel ilçemiz bu vatan için en çok şehit veren ilçedir , Çubuk ovası şehitler yuvasıdır , şehit ne demek bilenlerdeniz , . Al bayrağa renk verenler selam sizlere vatana kurban olanlar selam sizlere , Ölürsek cennet bizim kalırsak devlet bizim diyenler, binlerce kez selam sizlere . Hedefimiz Kızıl Elmayadır ülkümüz kızıl elmayadır .

Vur Mehmedim vur ki bahtın uyansın 
Tekbir sedaları arşa dayansın 
Sen ki çelikleşmiş imansın
Vur mehmedim hak için allah için
Mazlumlardan yükselen o ah için vur . 
Sen tarihsin sen zafersin 
Sen bayraksın sen vatansın
Vur mehmedim vur ki dünya utansın !!

Bu vesile ile tekrardan şehitlerimize allahdan rahmet . Silah altında olan bütün Mehmetçiklerimize ise selamlarımı gönderiyor gazilerimize ve yaralılarımıza yaradandan acil şifalar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun.

‘’Vatan Ne Türkiyedir Türklere Ne Türkistan !!! 
Vatan Büyük ve Müebbet bir ülkedir Türklere TURAN ‘’

EZAN DİNMEZ, BAYRAK İNMEZ.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

 

 

 

 

 

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 1003  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -Çankaya; kendimizi kurban etsek haklarını ödeyemeyiz / 2018-02-11 19:38:03
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler


Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 10
Bugün toplam         : 1999
Toplam ziyaretçi     : 4612478

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş