AnasayfaÜyelikHaber İhbarFirma RehberiSitene EkleRss

2019-05-20 19:09:00 Çubuk belediyesinde rotasyon 2019-05-13 22:12:40 Toki konutları a. çavundur mahallesinden ayrılacak mı? 2019-05-13 18:40:00 Mansur yavaş; kendi yetkimi kimseye gasp ettirmem 2019-05-13 17:37:58 Mansur yavaş,asfalt katılım paylarını kaldırdı 2019-05-12 18:06:29 Başkan demirbaş; huzurevinde annelerin gününü kutladı 2019-05-12 17:12:23 Çubuk devlet hastanesi deneme tahtası mı? 2019-05-11 16:43:10 Yavaş talimat verdi maaşlar 7 bin tl'yi geçmeyecek 2019-05-11 15:49:29 Ankara büyükşehir belediye meclisi 40 gündem maddesi ile toplanıyor

A. adayı bülent çağlar ilçe teşkilatını ziyaret etti

AK PARTİ
26 Eylül 2018 Çarşamba 20:36:29

          A.ADAYI BÜLENT ÇAĞLAR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

 

Ak Parti’den Çubuk Belediye Başkan A. Adayı olacağını açıklayan Bülent Çağlar Çubuk Ak Parti Çubuk ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ak Parti Çubuk ilçe teşkilatına kalabalık bir heyetle gelen belediye başkan a. adayı Bülent Çağlar İlçe Başkanı Baki Demirbaş ve ilçe yöneticileri ile görüştü.

 Bülent Çağlar yaptığı açıklamada” 29 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Çubuk belediye Başkan a.adayı olacağını belirten Çağlar İlçe teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirtti.

 Ak Parti İlçe başkanı  Baki Demirbaş’da Bülent Çağlar’a ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldıklarını belirtirken çıkmış olduğu aday adaylığı yolunda Çağlar’a başarılar diledi.

 

 

 

 

       

 

 

       

         BİR BAŞARININ ÖYKÜSÜ

Bülent Çağlar, yıllar önce çalıştığı, ekmek yediği, kendisine sahip çıkıldığı ilçeye vefa borcunu ödemeye geliyor…

1990 yılında eşinin memleketi olan Çubuk ilçesinde belediye su endeks görevlisi olarak işe başlayan Bülent Çağlar, belediyenin birçok biriminde görev yapmıştır. Bu dönem içerisinde çok maddi sıkıntılar çekmiş ve bu zor zamanlarında, çubuklu arkadaşları ve dostları ona sahip çıkıp yanında olmuştur. Belediye de 10 yıla yakın görev yaptıktan sonra, Bülent Çağlar belediyeden ayrılarak ilk olarak otomotiv sektörüne girmiştir daha sonra  kendi şirketini kurarak toptan kuyumculuk ve yemek ihalelerine girmeye başlamıştır. Devletin yaptığı birçok projede yer almış, Kendisi yemek fabrikası kurarak, 2000 ile 5000 kişi arası olan personele yemek hizmeti vermiştir. İzmir Aliağa Şakran cezaevi kompleksi, Kıbrıs Oval otel, Niğde toplu konut idaresi, Gaziantep iş merkezi, Sincan F-tipi cezaevi kompleksi ve birçok inşaat ve yemek projelerinde yer alarak, büyümeye devam etmiştir. Şu an EGEMEN GRUP A.Ş. Firması yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir. Bülent Çağlar bu güne gelmesinde en büyük etkinin Çubuk ve Çubuk halkı olduğunu söylemektedir. Çubuk kendisine hayat üniversitesi olup; hayatı, tecrübeyi, para kazanmayı, insana sevgiyi,sahip çıkmayı öğretmiştir. Bir zamanlar muhtar bile olamaz diye haksız ,usulsüz bir şekilde cezaevine konulan Sayın Genel Başkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN‘ ın  kaderini yaşamış bir hemşeriniz ve enişteniz olarak yatırımlarını yapmak ,yeni bir Çubuk yaratmak, işsizliği çözmek, ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek,  “Daha yaşanabilir bir Çubuk için” İlçe halkının sevgi ve güveninin gücüyle, büyüyüp gelişirken sahip olduğu değerleri de koruyarak, siyasi kimliğimle değil işadamı kimliğimle değer  ve istihdam yaratmaya geliyorum.

Ayrıca, kendi gelirlerimin bana yeterli gelmesi nedeniyle belediye den alacağım maaşımın tamamının noterden onaylı olarak her ay “Çubuk şehitler vakfına” bağışlayacağımı bildirir ve  bu vatan için canlarını veren aziz şehitlerimize bir müze binası yaptıracağımı taahhüt ederim. Belediye başkanlığı hizmetim süresince belediyenin resmi makam aracı ve tahsis edilen şoförün yerine, kendi özel aracım ve uzun yıllar bana hizmet eden şoförümü kullanacağım. Bu süreç zarfında bu kalemle ilgili masraflarımı belediyeye yansıtmayacağımı şimdiden bildiririm. En çok önemsediğim projelerim;

* ”Aile yardım fonu” Maddi durumu iyi olmayan ailelere yiyecek, giyecek ve eğitim desteği.

*”Çubuk çayının ıslahı” gerek kokusu gerekse görünüşü açısından kötü durumda olan Çubuk çayımızın yeniden temizlenip, çevresinin düzenlenmesi.

*”Köy yollarımız” İlçemize bağlı olan tüm köylerimizin yollarının yeniden düzenlenmesi

*” Termal tesisimiz” Melihşah Termal tesisinin restorasyonunun tekrar yapılarak, Çubuğa kazandırılması

*”Yeşillendirme ve Işıklandırılma çalışması” yıllardır değişmemiş olan Esenboğa -Çubuk yolu ağaçlandırılıp ışıklandırılması

*” Karagöl” Karagöl mesire alanının düzenlenerek halka açılması ve turizme kazandırılması

*” Tarıma destek” Çubukta organik tarıma geçişin hızlandırılması ve tarımla uğraşan tüm çiftçiye, Belediye ziraat mühendisleri kontrolünde ücretsiz destek verilmesi.

* “hayvancılığa destek” Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza Belediye veterineri kontrolünde ücretsiz destek hizmeti verilmesi.

* “Ücretsiz Wifi” Çubuk merkezinde halka ücretsiz wifi hizmeti vereceğim.

*”Eğitim” Özel/vakıf üniversiteleri ile görüşülüp, ilçe bünyemizde üniversite yada yüksek okul kurulmasını sağlamak.

*”Çubuk AVM” İlçemiz bünyesine modern bir AVM açılmasına olanak sağlayarak, bu AVM de çalışacak personelinin Çubuk halkından seçilmesi şartıyla işsizliği destek vermek ve Başta önemli olan giyim markalarının  Çubuk bünyesinde kazandırılması.

*”her evden bir çalışan” Kendi çevremdeki iş adamı dostlarım vasıtasıyla birkaç tane fabrika kurdurup burada çalışanların her evden bir çalışan sloganıyla işsiz gençlerimize istihdam yaratacağım.

*”bizim TV’miz bizim Gazetemiz” Yerel TV kanalımızın kurulması, Yerel gazetemizin tekrar aktif hale getirilmesini sağlayacağım.

 

Facebook'ta Paylaş
Bu Haber 1748  kez okunmuştur.  Editör refik bayram
Haber Çubuk -A. adayı bülent çağlar ilçe teşkilatını ziyaret etti / 2018-09-26 20:36:29
Yorum ekle Bu haberi yazdırmak için tıklayınız

Yorum Yaz
Yorumlar
Kayıtlı yorum bulunamadı
Diğer Haberler

Çubuk-Ankara özel Toplu taşıma araçlarından memnunmusunuz.
Evet
Hayır

Aktif Ziyaretçi         : 12
Bugün toplam         : 3521
Toplam ziyaretçi     : 5035234

ANKARA

Nöbetçi eczane girilmemiş